Prawnik i psycholog

Zachęcamy do bezpłatnego korzystania z poradnictwa rodzinnego, prawnego oraz obywatelskiego Fundacji „Dajmy Szansę”.

Nasz Zespół To wykwalifikowani doradcy rodzinni, psycholodzy, prawnicy, spec. interwencji kryzysowej. Zapraszamy na bezpłatne porady prawne oraz psychologiczne (konsultacje, terapię krótkoterminową, interwencję kryzysową).
ul. Piłsudskiego 95 domofon 4 Ip. 

✅ Działania są nieodpłatne, współfinansowane przez Gminę Wrocław.

✔🌀 PRAWNIK (porady prawne) pon.12-14:00; śr. 16-18:00 
Rejestracja tel. 793-845-539 pon.11-14:00; śr. 12-19:00
 ✔🌀 PSYCHOLOG (konsultacje, interwencja kryzysowa) wt.12-19:00; czw. 14-19:00 
Rejestracja tel. 793-845-539 wt.11-20:00; czw. 12-19:00 
✅ Specjaliści udzielają porad stacjonarnie oraz w formie zdalnej.
 ✔🌀 PSYCHOLOG - grupy wsparcia dla młodzieży
Kontakt: blisko.ludzi.psycholog@gmail.com; Blisko Ludzi - psycholog
✔🌀 PSYCHOLOG - grupy wsparcia dla obcokrajowców 
Kontakt: anastaciagrechuha@gmail.com; psychologist_emigrant

Informacja dajmyszanse@op.pl 
T: 530-004-627 pon-pt 8-15:00

Indywidualne porady psychologa (konsultacje, interwencja kryzysowa) w języku rosyjskim, białoruskim, ukraińskim, angielskim oraz grupy wsparcia dla obcokrajowców.
 Приглашаем на индивидуальную работу с психологом (консультации, кризисная помощь) на русском, беларуском, украинском и английском языках. А также группы поддержки для иностранцев.
We invite you to individual work with a psychologist (consultations, crisis assistance) in Russian, Belarusian, Ukrainian and English languages. As well support groups for foreigners.
Kontakt:
anastaciagrechuha@gmail.com
FB: @psychologdlamigrantow 

Komentarze

  1. Gdyby ktoś potrzebował, to z różnych dziedzin prawa, można skorzystać również w Kancelarii https://adwokatcebula.pl Zespół profesjonalistów wszystkim zajmie się w odpowiedni sposób, z indywidualnym podejściem.

    OdpowiedzUsuń
  2. W kwestii rozliczania podatków, by wszystko było załatwione jak najbardziej efektywnie i zgodnie z przepisami, to warto skorzystać z pomocy specjalistów którzy się na tym znają np doradca podatkowy koszalin ma mnóstwo pozytywnych opinii. Pracujący tam specjaliści już profesjonalnie zajmą się wszystkimi kwestiami, na które z reguły po prostu brakuje cierpliwości – lepiej skupić się na tym, by w firmie generowano przede wszystkim wartość dodatnią, zaś papierki warto zlecić w outsourcing. Dzięki temu nie musicie się tak przejmować tymi wszystkimi podatkami, łatwiej jest po prostu.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz